Посібники для Adler Фритюрниці

Нижче ви можете знайти всі моделі Adler Фритюрниці, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як часто слід замінювати жир або олію у моїй фритюрниці? Підтверджено
Для досягнення оптимального результату доцільно замінювати жир або олію кожні 8 сеансів смаження, якщо ви робите закуски. Якщо ви готуєте фрі, жир або олію можна замінювати кожні 12 сеансів смаження.

Це було корисно (818)
Чи можу я очистити внутрішню частину моєї фритюрниці за допомогою мийки? Підтверджено
Ні. Більшість фритюрниць мають спеціальний шар, який можна пошкодити за допомогою мийки або абразивного миючого засобу. Використовуйте лише м’яку сторону мийки або мокру серветку.

Це було корисно (271)
Що таке `` холодна зона '' у моїй фритюрниці? Підтверджено
У фритюрницях із холодною зоною частина олії сидить нижче нагрівального елемента. Ця частина масла залишається холоднішою за верхню. Крихти спливуть на дно і опиняться в цій холодній зоні, переконавшись, що масло довше залишається чистим.

Це було корисно (243)