Посібники для Gaggenau Холодильники з морозильною камерою

Нижче ви можете знайти всі моделі Gaggenau Холодильники з морозильною камерою, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Якщо я хочу, щоб моя морозильна камера з морозильною камерою була холоднішою, чи слід вибирати більш високу або нижчу настройку? Підтверджено
У більшості морозильних камер із високим рівнем налаштування машина означає сильніше охолодження. При нижчому налаштуванні машина охолоджується менш сильно, а температура в холодильнику-морозильнику буде вищою.

Це було корисно (4598)
Чи можу я змінити напрямок відкривання дверцят мого холодильника-морозильника? Підтверджено
Так, майже всі стоячі холодильники-морозильники пропонують можливість розмістити двері з іншого боку. Як це зробити, як правило, можна знайти в посібнику.

Це було корисно (2311)
Мій холодильник із морозильною камерою видає булькаючий звук, це нормально? Підтверджено
Сучасні холодильники-морозильники використовують екологічно чистий охолоджуючий агент. В процесі охолодження ця речовина перетворюється на газ, який може спричинити пухирчастий та / або шиплячий звук. Це цілком нормально.

Це було корисно (1859)
Яке найкраще встановити температуру для холодильника? Підтверджено
З точки зору здоров’я найкращі температури від 3 ℃ до 4 best. При цих температурах ріст бактерій і цвілі обмежений.

Це було корисно (1834)
Зливний отвір мого холодильника-морозильника забруднений / засмічений, як його почистити? Підтверджено
Для цього існують спеціальні пристосування для чищення, але також можна видалити завал або бруд ватним тампоном. Щоб зливний отвір залишався чистим та запобігав запахам, доцільно поміщати краплю хлорного відбілювача у злив 4 рази на рік.

Це було корисно (1807)
Як часто слід розморожувати морозильну камеру? Підтверджено
Для оптимального використання морозильної камери найкраще розморожувати її раз на 3-6 місяців. Лід на внутрішній стороні морозильної камери зменшує доступний простір та збільшує використання енергії. Процес розморожування можна прискорити, помістивши гарячу воду в шухляду або поставивши миски з гарячою водою в морозильну камеру.

Це було корисно (1630)
Я купив новий холодильник-морозильник, чи можу я його негайно увімкнути? Підтверджено
Ні, холодильник-морозильник повинен стояти у вертикальному положенні принаймні 4 години, перш ніж його можна буде вмикати. Це тому, що рідина охолоджуючої рідини повинна осісти.

Це було корисно (1042)
Чи нормально, що краплі води або льоду утворюються на задній стінці мого холодильника-морозильника? Підтверджено
Так, це цілком нормальний феномен. Волога, яка потрапляє в морозильну камеру з теплим повітрям або продуктами, буде осідати на самій холодній ділянці, будучи задньою стінкою. Оскільки задня стінка може досягати температури нижче нуля, краплі час від часу замерзають. Коли холодильник-морозильник не працює, краплі розморозяться і потечуть у стік холодильника-морозильника.

Це було корисно (763)
Двері мого холодильника-морозильника не закриються належним чином, чому це? Підтверджено
Дві найпоширеніші причини полягають у тому, що холодильник-морозильна камера не рівний, а ущільнення дверцят пошкоджене або на ньому залишились продукти. Переконайтесь, що холодильник-морозильник рівний, і перевірте ущільнення дверцят. Замініть пломбу, якщо це необхідно.

Це було корисно (646)
Скільки місця слід залишити між морозильником і стінкою? Підтверджено
Щоб забезпечити хорошу вентиляцію, найкраще залишити принаймні 5 см вільного місця з обох боків та задньої частини холодильника-морозильника.

Це було корисно (632)
Що означають зірки в морозилці? Підтверджено
Зірки позначають морозильну здатність. 1 зірка означає замерзаючу здатність до -6ºC. Це робить морозильну камеру придатною для виготовлення кубиків льоду або зберігання раніше заморожених товарів до двох тижнів. Свіжу їжу не можна заморожувати. 2 зірки вказує на замерзаючу здатність до -12ºC. Це робить морозильну камеру придатною для зберігання раніше заморожених товарів до двох місяців. Свіжу їжу не можна заморожувати. 3 зірки вказує на замерзаючу здатність до -18ºC. Це робить морозильну камеру придатною

Це було корисно (387)
Чи можу я покласти теплу їжу або напої в морозильник із морозильником? Підтверджено
Бажано ні. Температура у вашому холодильнику-морозильнику буде підвищуватися, що негативно впливає на інші предмети, що зберігаються всередині.

Це було корисно (358)
Скільки часу потрібно, щоб мій холодильник досяг заданої температури після того, як я його увімкнув? Підтверджено
Це залежить від розміру, віку та моделі холодильника. Щоб холодильник досяг заданої температури, може знадобитися від кількох годин до 24 годин. Процес можна прискорити, помістивши непсувні товари в холодильник. Температуру в холодильнику не можна правильно виміряти, відчуваючи повітря всередині. Найкращий спосіб визначити, чи досягнув холодильник встановленої температури, - це помістити в холодильник склянку води з термометром.

Це було корисно (350)
У моєму холодильнику є конденсат, чому це? Підтверджено
Причин може бути кілька. Дверна прокладка може бути пошкоджена, пропускаючи зовнішнє повітря в холодильник. Також можливо, що холодильник не рівний, що заважає дверцятам правильно закриватися. Інша причина - велика різниця між температурою всередині холодильника та зовні, коли двері часто відкриваються.

Це було корисно (320)
Що таке R-410A? Підтверджено
R-410A - це охолоджуючий засіб, який використовується в приладах, що охолоджуються до 0 ° C, таких як холодильники та кондиціонери. Це заміна старих охолоджуючих агентів і не пошкоджує шар озону.

Це було корисно (227)
На гумових ущільненнях мого холодильника-морозильника є цвіль, що мені робити? Підтверджено
Гумові ущільнювачі насправді не знаходяться всередині холодильника-морозильника, а тому вони тепліші. Це дозволяє бактеріям рости і утворюватися цвіль. Регулярно чистіть каучуки, щоб цього не сталося.

Це було корисно (226)