Посібники для Gorenje Мікрохвильові печі

Нижче ви можете знайти всі моделі Gorenje Мікрохвильові печі, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя мікрохвильовка не запускається, коли я натискаю кнопку запуску, що я можу зробити? Підтверджено
У багатьох випадках дверцята мікрохвильовки не закривалися належним чином. Відкрийте і закрийте двері та спробуйте ще раз.

Це було корисно (2304)
Чи можу я використовувати мікрохвильову піч, якщо обертова тарілка не працює? Підтверджено
Обертова тарілка забезпечує рівномірний розподіл тепла. Коли вона не працює, мікрохвильову піч не можна використовувати належним чином. Відремонтуйте її.

Це було корисно (1556)
Слюдяна / картонна пластина всередині мікрохвильовки відірвалася. Чи можна все-таки користуватися мікрохвильовкою? Підтверджено
Ні, абсолютно ні. Слюдяна / картонна пластина - це хвилевід, який розподіляє мікрохвилі. Покладіть його назад або отримайте заміну.

Це було корисно (820)
Мікрохвильова піч увімкнена, але не працює. Чому так? Підтверджено
Можливо, двері не закриваються належним чином. Для забезпечення безпеки мікрохвильова піч не працюватиме, поки дверцята повністю не закриються. Іноді це можна виправити, відрегулювавши дверну петлю.

Це було корисно (805)
Моя мікрохвильовка продовжує шуміти, навіть після того, як вона закінчилася. Це нормально? Підтверджено
Так, це нормальний звук. Вентилятор охолоджує мікрохвильову піч після використання. Тривалість залежить від того, як довго працювала мікрохвильова піч.

Це було корисно (708)
Чому я не можу покласти метал в мікрохвильову піч? Підтверджено
Метал не пропускає мікрохвилі, а відкидає їх назад. Коли ці мікрохвилі відбиваються в одному і тому ж місці, це може викликати іскри.

Це було корисно (510)
Чи можна кип'ятити воду в мікрохвильовці? Підтверджено
Ні, абсолютно ні. Вода може перегрітися. Це означає, що вода може досягати температури вище 100 ℃ без кипіння. Коли ця вода торкається будь-якого предмета, вона може миттєво закипіти і виплеснутись, викликаючи опіки.

Це було корисно (504)