Посібники для Electrolux Пральні машини з сушкою

Нижче ви можете знайти всі моделі Electrolux Пральні машини з сушкою, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя прально-сушильна машина видає багато шуму та / або голосно вібрує, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Можливо, прально-сушильна машина не вирівняна. Ви можете зробити це, регулюючи стопи, щоб зробити їх ідеально рівними. Проблему також може спричинити введення великої кількості одягу в машину. Якщо це не причина вашої проблеми, зверніться до виробника.

Це було корисно (1123)
Я хочу знати вік мого приладу Electrolux. Як це зробити? Підтверджено
Ви можете визначити вік свого товару за допомогою серійного номера. Це можна знайти на вашому пристрої. Перший символ серійного номера вказує рік (тобто: 1 = 2001), а два символи після цього вказують тиждень виробництва (тобто: 35 = тиждень 35 цього року). Тож серійний номер 13500016 вказує на те, що машина з 35 тижня 2001 року.

Це було корисно (508)
Моя прально-сушильна машина пахне, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Є прально-сушильні машини з функцією самоочищення. Якщо ці функції недоступні, можна додати 100 мл білого оцту або 100 г кристалів соди і запропонувати пральній машині виконати програму 90 ℃.

Це було корисно (330)
Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено
Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (166)
Чи можу я підключити прально-сушильну машину до подовжувача? Підтверджено
Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад, прально-сушильну машину, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке споживання енергії прально-сушильної машини зазначено у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (145)