Посібники для Газонокосарки

Нижче ви можете знайти всі бренди Газонокосарки, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як дізнатися, коли потрібно заточити леза газонокосарки? Підтверджено

Гострі леза акуратно підстригають траву. Тупі леза грубо рвуть траву, яка швидко буріє. Якщо газонокосарка рве траву, то леза слід заточити або замінити.

Це було корисно (2136) Читати далі

Що таке мульчування? Підтверджено

Деякі газонокосарки здатні мульчувати. Мульчування дрібно подрібнює траву і продуває її назад на газон. Там мульча виконує функції живлення та захисту трави.

Це було корисно (594) Читати далі

Я випадково поклав дизель у бензинову газонокосарку, що мені робити? Підтверджено

НЕ використовуйте газонокосарку. Єдиний варіант - повністю спорожнити бак і залити його правильним паливом.

Це було корисно (552) Читати далі

Яка найкраща довжина для моєї трави? Підтверджено

Щоб трава не пересихала, вона не повинна бути занадто короткою. Краще косити траву частіше, ніж стригти її занадто коротко. Оптимальна довжина - від 3 до 4 сантиметрів.

Це було корисно (327) Читати далі

Чи можна косити траву, коли вона мокра? Підтверджено

Це можливо, але не доцільно. Коли трава мокра, вона під час косовиці буде збиватися, не даючи отримати оптимальний результат.

Це було корисно (189) Читати далі

Який саме момент підкосити газон? Підтверджено

Найкращі місяці для стрижки газону - з березня по жовтень. Косити слід один-два рази на тиждень, залежно від того, наскільки швидко росте трава. Найкращий час доби косити траву - це наприкінці дня і ніколи при повному сонячному світлі. Це робиться для запобігання висихання трави після зрізу.

Це було корисно (183) Читати далі

На якій поверхні газону я вибираю електричну косарку, а на якій - бензинову? Підтверджено

Для поверхонь площею до 300 м² ви можете використовувати газонокосарку, що працює від акумулятора. Для поверхонь, більших за вказану, рекомендується використовувати бензинову косарку.

Це було корисно (179) Читати далі

Чи можу я дозволити роботи газонокосарки працювати вночі? Підтверджено

Краще не дозволяти роботи газонокосарки працювати вночі. Деякі тварини, як їжаки, в основному активні вночі. Вони часто недостатньо швидко врятуються від роботи косарки і можуть отримати важке поранення або вбивство.

Це було корисно (173) Читати далі