Посібник Saturn ST-VC1296 Пилосос

Потрібен посібник для вашого Saturn ST-VC1296 Пилосос? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF українською мовою. Наразі цей продукт має 9 поширених запитання, 0 коментарів і 0 голосів. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Loading…

2
ST-VC1296
VACUUM CLEANER
ПЫЛЕСОС
ПИЛОСОС
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.43 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Loading…

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Saturn ST-VC1296 Пилосос, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Ви задоволені Saturn ST-VC1296 Пилосос?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Тут ви можете поділитися своєю думкою про Saturn ST-VC1296 Пилосос. Якщо у вас є питання, спочатку уважно прочитайте інструкцію. Запит на інструкцію можна зробити за допомогою нашої контактної форми.

Детальніше про цей посібник

Ми розуміємо, що добре мати паперовий посібник для вашого Saturn ST-VC1296 Пилосос. Ви завжди можете завантажити посібник з нашого сайту та роздрукувати самостійно. Якщо ви бажаєте отримати оригінальний посібник, радимо зв’язатися з Saturn. Вони можуть надати оригінальний посібник. Шукаєте інструкцію до свого Saturn ST-VC1296 Пилосос іншою мовою? Виберіть потрібну мову на нашій домашній сторінці та знайдіть номер моделі, щоб дізнатися, чи є вона у нас.

Технічні характеристики

Бренд Saturn
Модель ST-VC1296
Категорія Пилососи
Тип файлу PDF
Розмір файлу 1.43 MB

Усі посібники для Saturn Пилососи
Більше посібників для Пилососи

Часті запитання про Saturn ST-VC1296 Пилосос

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Шланг мого пилососа засмічений, що я можу зробити? Підтверджено

Від'єднайте шланг і перегляньте його, щоб визначити, чи він насправді засмічений. У цьому випадку ви можете взяти довгий предмет, такий як мітла, і обережно просунути його через шланг. Це, як правило, видаляє будь-які предмети, що засмічують шланг. Якщо це не допомогло, зверніться до виробника.

Це було корисно (1468) Читати далі

Яких розмірів є пилозбірник? Підтверджено

Є два розміри, які потрібно враховувати. Перший - це розмір тарілки із входом в сумку. Це визначає, чи підійде мішок для пилу до певного пилососа. Тоді є розмір мішка. Це в основному вказується в літрах і визначає, скільки пилу може містити мішок.

Це було корисно (964) Читати далі

Шнур живлення мого пилососа не перемотується назад у пристрій, що я можу зробити? Підтверджено

Можливо, шнур має скручування або складку. Повністю розгорніть шнур кілька разів і перемотайте його назад у пристрій під керівництвом рук. Якщо це не вирішить проблему, можливо, механізм перемотування шнура порушений. У такому випадку зверніться до виробника або до сервісної служби.

Це було корисно (665) Читати далі

Мій пилосос видає свист, що я можу зробити? Підтверджено

Цю проблему часто спричиняє повний мішок для сміття або фільтр або отвір, який пропускає повітря в шланг. Перевірте пилозбірник та фільтр та за потреби замініть їх. Перевірте шланг на наявність отворів або пошкоджених з'єднань. Якщо це не допомогло вирішити проблему, зверніться до виробника.

Це було корисно (559) Читати далі

Як видалити пил і волосся з головки щітки пилососа? Підтверджено

Видалення пилу та волосся з головки щітки пилососа проводилося вручну. Якщо це не вдається за бажанням, можна скористатися тонкою гребінцем для видалення залишків бруду.

Це було корисно (543) Читати далі

Яке налаштування на головці щітки пилососа слід використовувати? Підтверджено

Майже всі пилососи мають головку з регульованою щіткою. Використовуйте щітку для твердих поверхонь, щоб запобігти подряпинам та пошкодженням. Вимкніть щітку для килимових покриттів і килимів.

Це було корисно (425) Читати далі

Чи можу я користуватися паперовим мішком для пилу більше одного разу? Підтверджено

Це недоцільно. Пори сумки будуть насичуватися, спричиняючи втрату всмоктування та, можливо, пошкодження двигуна.

Це було корисно (290) Читати далі

Що таке HEPA? Підтверджено

HEPA розшифровується як високоефективне тверде повітря. Багато пилососів мають HEPA-фільтр. HEPA-фільтр зупинить щонайменше 85% і не більше 99,999995% усіх частинок 0,3 мікрометра (мкм) і вище.

Це було корисно (264) Читати далі

Чи можу я використовувати звичайний пилосос для всмоктування попелу? Підтверджено

Ні, це абсолютно неможливо. Попіл, який здається охолодженим, все ще може бути теплим або навіть гарячим всередині. Звичайний пилосос для цього не призначений і може спричинити пожежу. Крім того, фільтри звичайних пилососів не завжди підходять для утримання надзвичайно дрібних частинок, таких як зола. Потім він може дійти до двигуна пилососа та спричинити пошкодження.

Це було корисно (262) Читати далі
Посібник Saturn ST-VC1296 Пилосос

Супутні товари

Пов'язані категорії