Посібники для GOCLEVER Мобільні телефони

Нижче ви можете знайти всі моделі GOCLEVER Мобільні телефони, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можна користуватися мобільним телефоном під час зарядки? Підтверджено
Так, мобільним телефоном можна користуватися під час зарядки. Процес зарядки буде повільнішим, поки ви це робите.

Це було корисно (1050)
Чому це так, моя SIM-карта не відповідає моєму мобільному телефону? Підтверджено
Є кілька розмірів SIM-карт, звичайні, мікро- та нано. Можна скористатися адаптером або зменшити SIM-карту.

Це було корисно (934)
Що таке код PUK? Підтверджено
PUK розшифровується як Персональний код розблокування та необхідний для розблокування телефону після триразового введення неправильного PIN-коду. Якщо PUK більше не доступний, його часто можна вимагати у постачальника.

Це було корисно (372)
Мій телефон у справному стані, але коли я телефоную людям, які мене погано чують, чому це? Підтверджено
Можливо, в сітці мікрофона накопичився бруд, приглушуючи звук. Найкращий спосіб очистити це стисненим повітрям. Якщо ви сумніваєтесь, зробіть це у професіонала.

Це було корисно (315)
Чи потрібно розряджати літій-іонну батарею, перш ніж її знову заряджати? Підтверджено
Ні, це не потрібно. Із старими акумуляторами це було саме так. Літій-іонні акумулятори можна заряджати після використання та при необхідності знімати із зарядного пристрою.

Це було корисно (171)
Коли я підключаю свій пристрій до зарядного пристрою, він заряджається погано чи взагалі, чому це? Підтверджено
Можливо, бруд накопичився у отворі, де підключено зарядний пристрій, не даючи йому належним чином контактувати. Найкращий спосіб очистити це стисненим повітрям. Якщо ви сумніваєтесь, зробіть це у професіонала.

Це було корисно (145)
Що означає IMEI? Підтверджено
IMEI розшифровується як International Mobile Equipment Identity і є (часто) унікальним номером, який використовується для ідентифікації мобільних пристроїв, таких як планшети та смартфони, та захисту їх від крадіжок.

Це було корисно (144)
Чи працює Bluetooth через стіни та стелі? Підтверджено
Сигнал Bluetooth буде працювати через стіни та стелю, якщо вони не виготовлені з металу. Залежно від товщини та матеріалу стіни сигнал може втратити свою силу.

Це було корисно (114)
Який найкращий спосіб зберігати літій-іонну батарею протягом тривалого періоду? Підтверджено
Найкращий спосіб зберігати літій-іонну батарею - це температура від 5 до 45 градусів Цельсія. Також добре переконатися, що акумулятор заряджений приблизно на 67%, перш ніж зберігати його.

Це було корисно (104)
Акумулятор у мого телефону швидко розряджається, коли я перебуваю зовні, чому це? Підтверджено
Літій-іонні акумулятори не справляються з низькими температурами. Якщо зовнішня температура близька до замерзання, акумулятор розряджається швидше, ніж зазвичай, навіть без використання телефону. Коли телефон повернеться до кімнатної температури, він, ймовірно, покаже відсоток заряду батареї, близький до того, що був.

Це було корисно (102)
Що я можу зробити, коли я підключаю навушники до свого пристрою, він не працює належним чином? Підтверджено
Можливо, бруд накопичився у отворі, де підключені навушники, не даючи йому належним чином контактувати. Найкращий спосіб очистити це стисненим повітрям. Якщо ви сумніваєтесь, зробіть це у професіонала.

Це було корисно (101)
Що означає VoIP? Підтверджено
VoIP розшифровується як Voice over IP (Інтернет-протокол) і є технологією, яка передає мовлення через Інтернет або інші IP-мережі.

Це було корисно (99)
За яких умов моя літій-іонна батарея буде функціонувати оптимально? Підтверджено
Літій-іонні батареї оптимально функціонують при температурі від 5 до 45 градусів Цельсія. У дуже холодну або теплу погоду ви можете помітити, що акумулятор розряджається швидше. Не рекомендується заряджати при температурі нижче 5 або вище 45 градусів Цельсія.

Це було корисно (99)
Що найкраще використовувати для очищення екрана мобільного пристрою? Підтверджено
Найкраще використовувати тканину з мікрофібри, можливо зі спеціалізованим миючим засобом. Ніколи не використовуйте кухонні рушники або інші паперові тканини, вони залишать подряпини!

Це було корисно (98)
Чи потрібно чистити екран свого пристрою, перш ніж застосувати захисний екран? Підтверджено
Так, захисний екран захисно прикріплюється до поверхонь, що не містять жиру та пилу.

Це було корисно (97)