Посібники для Amtra Акваріуми

Нижче ви можете знайти всі моделі Amtra Акваріуми, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Скільки рибок можна покласти в мій акваріум? Підтверджено
Можна використовувати наступне емпіричне правило: На літр води можна додати один сантиметр прісноводної риби або півтора сантиметра морської риби. Майте на увазі, що це також залежить від потужності фільтра та кількості декоративних елементів в акваріумі.

Це було корисно (173)
Як часто слід чистити акваріум? Підтверджено
Існує спеціальне обладнання для вимірювання різних мінеральних цінностей у воді та для визначення необхідності очищення. Якщо цього обладнання немає, найкраще чистити акваріум принаймні раз на тиждень.

Це було корисно (92)