Посібники для Дерева для кішок

Нижче ви можете знайти всі бренди Дерева для кішок, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У мене є котяче дерево. Чи потрібно мені ще стригти нігті коту? Підтверджено

Якщо кішка залишається всередині, можливо, крім використання котячого дерева, це стрижка нігтів. Кішці, яку випускають на вулицю, потрібні нігті, наприклад, як захисний механізм.

Це було корисно (36) Читати далі

Яке найкраще місце для котячого дерева? Підтверджено

Хоча найкраще місце для котячого дерева залежить від багатьох факторів, загалом хорошим місцем для котячого дерева є вікно. Це дозволяє коту засмагати та розважатися, дивлячись на вулицю. Крім того, не ставте котяче дерево занадто близько до лотка.

Це було корисно (1) Читати далі