Посібники для Вольєри для кроликів

Нижче ви можете знайти всі бренди Вольєри для кроликів, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Хоф часто слід чистити свою кролячу ручку? Підтверджено

Бажано чистити загон для кроликів не рідше двох разів на тиждень. Постільна білизна, просочене сечею, слід знімати щодня.

Це було корисно (16) Читати далі

До якої температури мій кролик може залишатися на вулиці в загоні? Підтверджено

Кролик може перебувати на вулиці з температурою до -20 ° C. При таких температурах важливо переконатись, що питна вода не замерзає, а ручка не затримує занадто багато вітру. З іншого боку, температура 24 ° C може зробити його занадто гарячим всередині пера. Переконайтесь, що ручка не розміщується прямо на сонці, і при необхідності покладіть на неї мокрий рушник. При екстремальних температурах бажано завести тварину всередину.

Це було корисно (15) Читати далі