Посібники для Dahon Складні велосипеди

Нижче ви можете знайти всі моделі Dahon Складні велосипеди, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Який тиск у шинах підходить для велосипеда? Підтверджено
Велосипедну шину потрібно надувати досить сильно. Точний тиск може бути різним для кожного велосипеда та марки, але загалом корисно використовувати принаймні від 3,5 до 4,5 бар. Ідеальний тиск часто вказано на шині.

Це було корисно (88)
Як часто слід змащувати велосипедний ланцюг? Підтверджено
При звичайному використанні найкраще змащувати ланцюг раз на місяць. Збільште цю частоту у разі інтенсивного використання. Змащуйте також після поїздок під сильним дощем або великою кількістю пилу.

Це було корисно (32)
Скільки ваги може містити мій складаний велосипед Dahon? Підтверджено
Всі складні велосипеди Dahon можуть містити до 105 кг.

Це було корисно (29)
Шини на моєму велосипеді спущені, хоча я давно не користувався велосипедом, чому це? Підтверджено
Велосипедні шини виготовляються з гуми. Це натуральний продукт, який схильний до висихання. Це може статися через вплив сонячного світла або через тривалий проміжок часу. Підсохла шина може тріснути або зіпсуватися під час першої їзди.

Це було корисно (20)
Що говорить розмір колеса про мій велосипед? Підтверджено
З більшим колесом ви проїдете більшу відстань за одне обертання. Без додаткових передач або іншої допомоги це часто також коштує більше зусиль. Тому неправда, що велосипеди з більшими колесами їдуть швидше.

Це було корисно (19)