Посібники для BTwin Велосипедні комп'ютери

Нижче ви можете знайти всі моделі BTwin Велосипедні комп'ютери, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чому мені потрібно вводити розмір свого колеса? Підтверджено
Для обчислення пройденої відстані велосипедний комп'ютер використовує кількість обертів. Кількість обертів, помножена на розмір колеса, дорівнює пройденій відстані.

Це було корисно (3307)
Акумулятор у моєму пристрої окислюється, чи можу я все ще безпечно ним користуватися? Підтверджено
Так, пристроєм все ще можна безпечно користуватися. Спочатку вийміть окислювальну батарею. Ніколи не використовуйте для цього голі руки. Потім очистіть батарейний відсік ватним тампоном, змоченим в оцті або лимонному соку. Дайте йому висохнути і вставте нові батареї.

Це було корисно (576)
Скільки миль один кілометр? Підтверджено
Один кілометр дорівнює 0,621 милі. Десять кілометрів - 6,21 милі. Одна миля дорівнює 1609 кілометру. Десять миль - це 16,09 кілометра.

Це було корисно (572)