Посібники для Hikoki Ексцентрикові шліфувальні машини

Нижче ви можете знайти всі моделі Hikoki Ексцентрикові шліфувальні машини, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи потрібно мені носити захисні окуляри під час використання шліфувальної машини? Підтверджено
Так. Дрібні частинки можуть підлітати під час шліфування. Коли вони потрапляють в око, вони можуть завдати постійного пошкодження ока. Ось чому завжди потрібно носити засоби захисту очей.

Це було корисно (1)
Чи потрібно носити пилову маску під час використання шліфувальної машини? Підтверджено
Так. Під час шліфування виділяється пил, який може спричинити пошкодження дихальних шляхів. Деякі поверхні також можуть виділяти такі хімічні речовини, як фарба або лак під час шліфування. Це також вагомий привід носити пилову маску.

Це було корисно (1)
Чи потрібно носити захист для слуху під час використання шліфувальної машини? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає шліфувальна машина, може відрізнятися залежно від марки та моделі, тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (1)