Посібники для Bort Кутошліфувальні машини

Нижче ви можете знайти всі моделі Bort Кутошліфувальні машини, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

На яких матеріалах я можу використовувати кутошліфувальну машину? Підтверджено
Кутошліфувальні машини найбільше підходять для використання на металі або камені. Машини виділяють багато тепла і тому менше підходять для використання на дереві або пластику.

Це було корисно (45)
Чи потрібно носити засоби захисту слуху під час використання кутової шліфувальної машини? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає кутова шліфувальна машина, може відрізнятися залежно від марки та моделі, але тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (7)
Чи потрібно носити захист для очей під час використання кутової шліфувальної машини? Підтверджено
Так. Дрібні частинки можуть підлітати під час помелу. Коли вони потрапляють в око, вони можуть завдати постійного пошкодження ока. Ось чому завжди потрібно носити засоби захисту очей.

Це було корисно (3)