Посібники для Лобзики

Нижче ви можете знайти всі бренди Лобзики, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

На яких матеріалах я можу використовувати лобзик? Підтверджено

Завдяки змінним лезам лобзики можна використовувати практично на всіх матеріалах. Загалом, лобзики використовуються для випилювання вигинів і кутів.

Це було корисно (336) Читати далі

Чи потрібно мені носити захисні окуляри під час використання лобзика? Підтверджено

Так. Дрібні частинки можуть підлітати під час пиляння. Коли вони потрапляють в око, вони можуть завдати постійного пошкодження ока. Ось чому завжди потрібно носити засоби захисту очей.

Це було корисно (140) Читати далі

Чи можна зберігати електроінструменти в сараї чи гаражі? Підтверджено

Взагалі, зберігати електроінструмент можна в сараї або гаражі, навіть якщо він іноді там промерзає. Однак для довговічності електроінструменту краще зберігати його в сухому місці без значних перепадів температури. У сараї чи гаражі різниця температур може призвести до утворення конденсату, який може спричинити іржу. Крім того, інструменти, які працюють від акумуляторів, служать менше і не так добре заряджаються за дуже низьких температур. Щоб знати, як потрібно зберігати ваш електроінструмент, завжди уважно читайте посібник користувача.

Це було корисно (4) Читати далі

Чи потрібно використовувати засоби захисту слуху під час роботи з лобзиком? Підтверджено

Так, ви повинні. Хоча рівень шуму, створюваного лобзиком, може відрізнятися залежно від марки та моделі, тривалий вплив гучного шуму може призвести до непоправного пошкодження слуху. Тому варто використовувати засоби захисту слуху.

Це було корисно (3) Читати далі