Посібники для Bosch Машини для різання керамічної плитки

Нижче ви можете знайти всі моделі Bosch Машини для різання керамічної плитки, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У чому різниця між керамічною плиткою та керамогранітом? Підтверджено
Обидва вони виготовлені з глини, але керамогранітна плитка має більшу щільність. Це робить керамограніт міцнішим і довговічнішим, але також важче ріжеться. Вам потрібні спеціалізовані інструменти та навички, щоб отримати такий самий результат, як і керамічна плитка.

Це було корисно (1)
Як я можу запобігти сколюванню моєї плитки під час їх різання? Підтверджено
Ви можете нанести малярський скотч на верхню частину плитки перед різанням, щоб зменшити відколи.

Це було корисно (0)
Чи має значення, яку сторону плитки я вирізав? Підтверджено
Так, незалежно від того, яку плитку ви ріжете, найкраще різати лицьовою стороною плитки догори. Це забезпечить рівне покриття та мінімізує ризик відколів.

Це було корисно (0)