Посібники для Мийки високого тиску

Нижче ви можете знайти всі бренди Мийки високого тиску, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я використовувати мийку під тиском для чищення автомобіля? Підтверджено

Так, ти можеш. Тримайте мийку під тиском принаймні на 20 сантиметрів від автомобіля і не перевищуйте тиск 110 Бар.

Це було корисно (802) Читати далі

Що означає PSI? Підтверджено

PSI означає Фунт на квадратний дюйм, що вказує на величину тиску. Чим більше PSI може подавати мийка, тим потужніша вона може чистити.

Це було корисно (178) Читати далі

Як зберігати мийку під тиском взимку? Підтверджено

Мийка високого тиску - це виріб з частинами, через які протікає вода. Завжди повністю спорожніть його перед зберіганням, щоб запобігти пошкодженню морозом. Щоб запобігти пошкодженню морозом, найкраще тримати мийку під тиском у незамерзаючому місці.

Це було корисно (176) Читати далі