Посібники для Hilti Перфоратори

Нижче ви можете знайти всі моделі Hilti Перфоратори, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У чому різниця між ударним свердлом та перфоратором? Підтверджено
Ударні свердла можна використовувати для свердління отворів у цеглі та стінах розчину. Для свердління отворів у бетонних стінах потрібен перфоратор.

Це було корисно (135)
Що означає Джоуль (J) стосовно перфораторів? Підтверджено
Число Джоулів є показником енергії удару перфоратора. Для свердління звичайних отворів у бетоні достатньо перфоратора потужністю 2,2 Дж.

Це було корисно (76)
Чи потрібно мені носити засоби захисту слуху під час використання дрилі? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає дриль, може відрізнятися залежно від марки та моделі, але тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (34)