Посібники для Hitachi Шурупокрути

Нижче ви можете знайти всі моделі Hitachi Шурупокрути, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я продовжую зачищати головку гвинта, коли використовую шуруповерт. Чому так? Підтверджено
Більшість шуруповертів можна налаштувати на різання сильніше або м’якше. Якщо головку продовжують зачищати, шуруповерт, мабуть, слід перевести в інше налаштування. Якщо це бездротовий пристрій, завжди переконайтеся, що акумулятор заряджений для оптимального результату.

Це було корисно (39)
Чи потрібно мені носити засоби захисту слуху під час використання дрилі? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає дриль, може відрізнятися залежно від марки та моделі, але тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (7)