Посібники для Philips Електричні зубні щітки

Нижче ви можете знайти всі моделі Philips Електричні зубні щітки, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як часто і як довго слід чистити зуби? Підтверджено
Бажано щонайменше 2 рази на день чистити зуби принаймні 2 хвилини. Багато електричні зубні щітки оснащені функцією, яка вказує на ці 2 хвилини.

Це було корисно (15)
Як часто слід замінювати головку щітки на електричній зубній щітці? Підтверджено
Для оптимального результату Philips рекомендує замінювати головку щітки кожні 3 місяці.

Це було корисно (10)
Я чищу зуби двічі на день, але все ще страждаю від неприємного запаху з рота, чому це? Підтверджено
Неприємний запах з рота викликаний не лише залишками їжі на зубах або запаленими яснами. Бактерії на мові та сухість у роті також можуть викликати неприємний запах з рота.

Це було корисно (7)
Чи чищення зубів електричною зубною щіткою краще, ніж чищення вручну? Підтверджено
Електричні зубні щітки набагато краще видаляють наліт, ніж чищення щіткою вручну. Багато електричних зубних щіток також допомагають хронометражувати послідовність щіток, допомагаючи досягти кращого результату.

Це було корисно (7)
Чи підходить моя головка щітки Sonicare до інших електричних зубних щіток Philips? Підтверджено
Так, головки щіток Sonicare підходять для всіх електричних зубних щіток Philips Sonicare, крім моделей акумуляторів PowerUp та Essence.

Це було корисно (1)
З якого віку дитина може користуватися електричною зубною щіткою? Підтверджено
Діти можуть користуватися електричною зубною щіткою з того моменту, коли вони можуть самостійно тримати та користуватися зубною щіткою. Для дітей використовуйте маленьку головку щітки з м’якими волосками. Дітям до 5 років слід використовувати спеціалізовану зубну пасту із зниженою кількістю фтору.

Це було корисно (1)
Чи можна користуватися електричною зубною щіткою під душем? Підтверджено
Це залежить від марки та моделі. Завжди перевіряйте це заздалегідь, щоб забезпечити свою безпеку, і не робіть цього, якщо зубна щітка для цього не підходить.

Це було корисно (0)