Посібники для Bomann Ваги

Нижче ви можете знайти всі моделі Bomann Ваги, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя шкала показує нереально низьку вагу, коли я стою на ній, чому це? Підтверджено
Для найкращого результату ваги повинні стояти на твердій рівній поверхні. Коли вага стоїть, наприклад, на килимі, це може вплинути на вимірювання.

Це було корисно (1645)
Що таке ІМТ? Підтверджено
ІМТ позначає індекс маси тіла і може бути розрахований шляхом ділення вашої ваги в кілограмах на квадрат довжини вашого тіла в метрах. Наприклад, у людини вагою 70 кілограмів і завдовжки 1,75 метра ІМТ становить 22,86. ІМТ між 18,5 і 25 вважається здоровим.

Це було корисно (1344)
Акумулятор у моєму пристрої окислюється, чи можу я все ще безпечно ним користуватися? Підтверджено
Так, пристроєм все ще можна безпечно користуватися. Спочатку вийміть окислювальну батарею. Ніколи не використовуйте для цього голі руки. Потім очистіть батарейний відсік ватним тампоном, змоченим в оцті або лимонному соку. Дайте йому висохнути і вставте нові батареї.

Це було корисно (474)
Чи можна користуватися вагою з мокрими ногами? Підтверджено
Це залежить від масштабу. При використанні діагностичної шкали необхідно, щоб ноги були сухими, щоб правильно провести вимірювання.

Це було корисно (236)