Посібник Acer ED322QRP Рідкокристалічний монітор

Потрібен посібник для вашого Acer ED322QRP Рідкокристалічний монітор? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 3.6 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Acer ED322QRP Рідкокристалічний монітор, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Acer?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я сам відновити мертвий піксель? Підтверджено
Існує різниця між мертвим пікселем та застряглим пікселем. Застряглий піксель все ще кольоровий і може бути виправлений, застосовуючи легкий тиск точно на піксель, поки він не відновиться. Мертвий піксель завжди чорний або білий, і його неможливо виправити самостійно.

Це було корисно (29)
Що означає HDMI? Підтверджено
HDMI означає мультимедійний інтерфейс високої чіткості. HDMI - це з'єднання для передачі високоякісного відео та аудіо з одного пристрою на інший.

Це було корисно (19)
Як виміряти дюйми мого РК-монітора? Підтверджено
Вимірювання дюймів на РК-моніторі проводиться шляхом вимірювання діагональної відстані між, наприклад, лівим верхнім кутом і нижнім правим кутом екрана (а не краєм). Один дюйм дорівнює 2,54 сантиметра, отже, коли ви вимірюєте 99 сантиметрів, це означає, що ваш РК-монітор становить 39 дюймів.

Це було корисно (14)
У чому різниця між LCD та LED? Підтверджено
В обох методиках використовується РК-екран, який сам по собі не випромінює світла. Різниця полягає в освітленні за екраном. На РК-екранах це робиться CCFL (флуоресцентна лампа з холодним катодом), а світлодіод використовує світлодіодні ліхтарі.

Це було корисно (12)
Що таке коефіцієнт контрастності? Підтверджено
Коефіцієнт контрастності показує, як далеко білий білий від найчорнішого чорного. Коефіцієнт контрастності, наприклад, 400: 1, означає, що найчорніший чорний на екрані в 400 разів темніше, ніж найбіліший білий. Високий коефіцієнт контрастності сприяє чіткості зображення.

Це було корисно (10)
Як я можу правильно почистити РК-монітор? Підтверджено
Вимкніть телевізор і витріть пил і бруд з екрану тканиною з мікрофібри. Не використовуйте папір, це може призвести до подряпин. Не натискайте занадто сильно, інакше ви можете пошкодити пікселі. Використовуйте спеціалізований миючий засіб або зробіть його, змішавши 1 частину оцту з 1 частиною води. Змочіть тканину миючим засобом і почистіть екран. Переконайтесь, що тканина не надто волога. Видаляйте плями, роблячи обертальні рухи. Висушіть екран другою тканиною з мікрофібри, щоб запобігти появі смуг.

Це було корисно (10)
Що означає РК-дисплей? Підтверджено
РК означає «рідкокристалічний дисплей» і це технологія, яка дозволяє рідким кристалам поляризувати світло для створення кольорів.

Це було корисно (9)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник Acer ED322QRP Рідкокристалічний монітор