Посібник AEG HTD 5584 Profi-Foen Фен

Потрібен посібник для вашого AEG HTD 5584 Profi-Foen Фен? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 4.6 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про AEG HTD 5584 Profi-Foen Фен, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром AEG?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Що робить іонний фен? Підтверджено
Багато сучасні фени мають іонну функцію. Ця функція використовує негативні іони для захисту волосся та запобігання його статичності.

Це було корисно (69)
Яка оптимальна відстань між моїм волоссям і феном? Підтверджено
Краще використовувати фен на відстані приблизно 20 сантиметрів.

Це було корисно (21)
Чи можу я обмотати шнур навколо пристрою після використання? Підтверджено
Краще цього не робити, оскільки це може пошкодити шнур. Найкраще обмотати шнур таким, яким він був, коли товар упаковували.

Це було корисно (13)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник AEG HTD 5584 Profi-Foen Фен