Посібник Camry CR 1170 Динамік

Потрібен посібник для вашого Camry CR 1170 Динамік? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Завантажити посібник українською мовою (PDF, 5.89 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Camry CR 1170 Динамік, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Camry?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я хочу підключити динамік до телевізора за допомогою HDMI, який порт слід використовувати? Підтверджено
Вам потрібно використовувати порт HDMI-ARC, спеціально призначений для підключення аудіообладнання.

Це було корисно (865)
Що говорять частоти про мій динамік? Підтверджено
Він вказує діапазон частот, які може виробляти динамік. Більший діапазон частот забезпечить більшу різницю в звуці, а звук вищої якості.

Це було корисно (635)
Коли моя музика занадто гучна? Підтверджено
Звуки понад 80 децибел (дБ) можуть пошкодити слух. Звуки понад 120 дБ негайно пошкоджують слух. Тяжкість пошкодження залежить від того, як часто і як довго звук присутній.

Це було корисно (373)
Чи працює Bluetooth через стіни та стелі? Підтверджено
Сигнал Bluetooth буде працювати через стіни та стелю, якщо вони не виготовлені з металу. Залежно від товщини та матеріалу стіни сигнал може втратити свою силу.

Це було корисно (134)
До якого рівня шуму це безпечно для дітей? Підтверджено
У дітей слух пошкоджується швидше, ніж у дорослих. Тому важливо ніколи не піддавати дітей шуму, що перевищує 85 дБ. У разі навушників існують спеціальні моделі для дітей. У випадку колонок або інших ситуацій ви повинні бути пильними, шум не перевищує цього рівня.

Це було корисно (112)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Sorry - Temporarily unavailable due to maintenance
Посібник Camry CR 1170 Динамік