Delfa DC-1202 Ваги

Потрібен посібник для вашого Delfa DC-1202 Ваги? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.08 MB)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Delfa DC-1202 Ваги, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Delfa?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Що таке ІМТ? Підтверджено
ІМТ позначає індекс маси тіла і може бути розрахований шляхом ділення вашої ваги в кілограмах на квадрат довжини вашого тіла в метрах. Наприклад, у людини вагою 70 кілограмів і завдовжки 1,75 метра ІМТ становить 22,86. ІМТ між 18,5 і 25 вважається здоровим.

Це було корисно (1131)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Delfa.