Посібники для Каркаси ліжка

Нижче ви можете знайти всі бренди Каркаси ліжка, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Яка мінімальна товщина матраца? Підтверджено

Для забезпечення всіх типів матраців рекомендується мати товщину не менше 16 см для забезпечення достатнього комфорту.

Це було корисно (385) Читати далі

Чи можу я використовувати подвійний матрац на двоспальному ліжку з індивідуально регульованою основою ліжка? Підтверджено

Ні. Не можна покласти подвійний матрац на двоспальне ліжко з індивідуально решітчастою основою ліжка через можливу різницю висот між обома половинками. Кожній половині знадобиться один матрац. Також не можна використовувати подвійний матрац.

Це було корисно (208) Читати далі

У чому різниця між рамою ліжка та коробчатою пружиною? Підтверджено

Рама ліжка вміщує лише матрац, але не пропонує амортизаційних та інших форм комфорту. Коробчаста пружина - це підставка для матраців, яка заповнена металевими котушками. Простір між котушками забезпечує додаткову вентиляцію. Поверх пружини коробки ви додаєте матрац і, можливо, матрац. Поєднання коробки пружини та матраца забезпечує хороший розподіл ваги та хорошу вентиляцію.

Це було корисно (162) Читати далі

У чому різниця між дерев’яним і металевим каркасом ліжка? Підтверджено

Дерев’яні рами для ліжок, як правило, міцніші за металеві. Це означає, що при металевій рамі ліжка міцність потрібно частіше перевіряти, а гвинти частіше затягувати.

Це було корисно (150) Читати далі