Посібник Electrolux E7GK1-8BP Explore 7 Чайник

Потрібен посібник для вашого Electrolux E7GK1-8BP Explore 7 Чайник? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.87 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Electrolux E7GK1-8BP Explore 7 Чайник, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Electrolux?
Так Ні
0%
100%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я хочу знати вік мого приладу Electrolux. Як це зробити? Підтверджено
Ви можете визначити вік свого товару за допомогою серійного номера. Це можна знайти на вашому пристрої. Перший символ серійного номера вказує рік (тобто: 1 = 2001), а два символи після цього вказують тиждень виробництва (тобто: 35 = тиждень 35 цього року). Тож серійний номер 13500016 вказує на те, що машина з 35 тижня 2001 року.

Це було корисно (382)
Для чого потрібне сито в моєму чайнику? Підтверджено
Це для уловлювання будь-якого пухкого вапняного нальоту, який міг накопичитися з часом.

Це було корисно (191)
Чайник не закінчується і продовжує кипіти, що мені робити? Підтверджено
У багатьох випадках кришка чайника не закривалася належним чином. Якщо дозволяється виділяти тепло, чайник буде продовжувати кипіти. Якщо це не вирішує проблему, зверніться до виробника або до механіка.

Це було корисно (82)
Чи можу я кип'ятити менше мінімальної кількості води? Підтверджено
Ні. Коли закипає вода менше мінімальної кількості, датчик температури може вийти з ладу. Це може запобігти вимкненню чайника при температурі кипіння, що може призвести до небезпечних ситуацій.

Це було корисно (32)
Чи можу я закип'ятити більше, ніж максимальна кількість води? Підтверджено
Ні. При закипанні води, яка перевищує максимальну кількість води, чайник може перелитися. Це може призвести до можливих небезпечних ситуацій.

Це було корисно (14)
Чи ефективно наповнювати чайник гарячою водою зі змішувача? Підтверджено
Ні. Для подачі теплої води до крана часто потрібно спочатку випустити холодну воду, яка буде витрачена даремно. Крім того, труби заповнять ту саму кількість гарячої води, яка не буде використана, і охолоне, що призводить до втрат енергії. Для цього чайник краще наповнити холодною водою.

Це було корисно (10)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Electrolux.