Посібник Genius Scorpion K6 Клавіатура

Потрібен посібник для вашого Genius Scorpion K6 Клавіатура? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 26.78 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Genius Scorpion K6 Клавіатура, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Genius?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Букви на клавіатурі знаходяться не в тих місцях, які я звик, чому це? Підтверджено
Більшість клавіатур використовують розкладку QWERTY, що означає перші шість букв на клавіатурі. Однак існують різні розкладки клавіатури, що відповідають конкретним потребам певної мови. Також можливо, що клавіші клавіатури поміняні місцями. Особливо зі старими клавіатурами це зробити просто.

Це було корисно (723)
Який найкращий спосіб очистити клавіатуру Підтверджено
Ніколи не вставляйте предмети між краями клавіш, оскільки це в основному призведе до забруднення та пошкодження клавіатури. Очищувати клавіатуру найкраще стисненим повітрям, зберігаючи клавіатуру догори дном. Зверху клавіші можна почистити трохи вологою ганчіркою.

Це було корисно (49)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Genius.