Посібники для Chubb Сейфи

Нижче ви можете знайти всі моделі Chubb Сейфи, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Замок на моєму електронному сейфі не відкриється, але я впевнений, що введений вами код правильний. Що я можу зробити? Підтверджено
Це може статися, коли напруга батареї занадто низька. Це може бути спричинено дешевими або майже порожніми батареями. Замініть батареї та повторіть спробу. Якщо це не вирішує проблему, зверніться до виробника.

Це було корисно (800)
Я втратив комбінацію свого сейфу, що я можу зробити? Підтверджено
У випадку з сейфом з електронним замком часто є в комплекті аварійний ключ, за допомогою якого сейф все ще можна відкрити. Якщо немає аварійного ключа чи іншого рішення, є спеціалізовані компанії, які можуть допомогти. Однак у випадку невеликого сейфу вартість фахівця може бути вищою, ніж вартість нового сейфу. У такому випадку останній варіант - це відкрити сейф.

Це було корисно (244)
Коли гарно закріпити сейф? Підтверджено
Загалом, це гарна ідея забезпечити сейфи вагою до 1000 кілограмів. Це заважає злодію викрасти весь сейф. Також можливо, що страхова компанія вимагає сейф для забезпечення. Завжди тримайте сейф у спеціаліста.

Це було корисно (100)