Посібники для Candy Холодильники

Нижче ви можете знайти всі моделі Candy Холодильники, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Якщо я хочу, щоб мій холодильник був холоднішим, чи слід вибирати для вищого чи нижчого значення? Підтверджено
У більшості холодильників вища настройка означає, що машина буде сильніше охолоджуватися. При нижчому налаштуванні машина охолоджується менш сильно, а температура в холодильнику буде вищою.

Це було корисно (1905)
Мій холодильник видає звук булькання, це нормально? Підтверджено
Сучасні холодильники використовують екологічно чистий охолоджуючий агент. При охолодженні ця речовина перетворюється на газ, що може викликати звук булькання та/або шипіння. Це цілком нормально.

Це було корисно (657)
Яке найкраще встановити температуру для холодильника? Підтверджено
З точки зору здоров’я найкращі температури від 3 ℃ до 4 best. При цих температурах ріст бактерій і цвілі обмежений.

Це було корисно (644)
Чи можу я змінити напрямок відкривання дверцят мого холодильника? Підтверджено
Так, майже всі стоячі холодильники пропонують можливість розмістити двері з іншого боку. Як це зробити, як правило, можна знайти в посібнику.

Це було корисно (636)
Зливний отвір у моєму холодильнику забруднений / засмічений, як його почистити? Підтверджено
Для цього існують спеціальні пристосування для чищення, але також можна видалити завал або бруд ватним тампоном. Щоб зливний отвір залишався чистим та запобігав запахам, доцільно поміщати краплю хлорного відбілювача у злив 4 рази на рік.

Це було корисно (563)
Чи нормально, що краплі води або льоду утворюються на задній стінці мого холодильника? Підтверджено
Так, це цілком нормальний феномен. Волога, яка потрапляє в холодильник з теплим повітрям або продуктами, буде осідати на самій холодній частині, будучи задньою стінкою. Оскільки задня стінка може досягати температури нижче нуля, краплі час від часу замерзають. Коли холодильник не працює, краплі розморозяться і потечуть у стік холодильника.

Це було корисно (330)
Чому двері мого холодильника не закриються належним чином, чому це? Підтверджено
Дві найпоширеніші причини полягають у тому, що холодильник не рівний, а ущільнення дверцят пошкоджене або на ньому залишилися продукти. Переконайтесь, що холодильник встановлений рівно, і перевірте ущільнення дверцят. Замініть пломбу, якщо це необхідно.

Це було корисно (259)
Я купив новий холодильник, чи можу я його негайно увімкнути? Підтверджено
Ні, перед увімкненням холодильник повинен стояти у вертикальному положенні принаймні 4 години. Це тому, що рідина охолоджуючої рідини повинна осісти.

Це було корисно (234)
Скільки місця слід залишити між холодильником і стіною? Підтверджено
Щоб забезпечити хорошу вентиляцію, найкраще залишити щонайменше 5 см вільного місця з обох боків та задньої частини холодильника.

Це було корисно (213)
Чи можу я покласти теплу їжу або напої в холодильник? Підтверджено
Бажано ні. Температура в холодильнику буде підвищуватися, що негативно впливає на інші предмети, що зберігаються всередині.

Це було корисно (131)
У моєму холодильнику є конденсат, чому це? Підтверджено
Причин може бути кілька. Дверна прокладка може бути пошкоджена, пропускаючи зовнішнє повітря в холодильник. Також можливо, що холодильник не рівний, що заважає дверцятам правильно закриватися. Інша причина - велика різниця між температурою всередині холодильника та зовні, коли двері часто відкриваються.

Це було корисно (103)
Скільки часу потрібно, щоб мій холодильник досяг заданої температури після того, як я його увімкнув? Підтверджено
Це залежить від розміру, віку та моделі холодильника. Щоб холодильник досяг заданої температури, може знадобитися від кількох годин до 24 годин. Процес можна прискорити, помістивши непсувні товари в холодильник. Температуру в холодильнику не можна правильно виміряти, відчуваючи повітря всередині. Найкращий спосіб визначити, чи досягнув холодильник встановленої температури, - це помістити в холодильник склянку води з термометром.

Це було корисно (97)
Що таке R-410A? Підтверджено
R-410A - це охолоджуючий засіб, який використовується в приладах, що охолоджуються до 0 ° C, таких як холодильники та кондиціонери. Це заміна старих охолоджуючих агентів і не пошкоджує шар озону.

Це було корисно (77)
На гумових ущільненнях мого холодильника є цвіль, що мені робити? Підтверджено
Гумові ущільнювачі насправді не знаходяться всередині холодильника, а тому вони тепліші. Це дозволяє бактеріям рости і утворюватися цвіль. Регулярно чистіть каучуки, щоб цього не сталося.

Це було корисно (76)