Посібники для Пральні машини

Нижче ви можете знайти всі бренди Пральні машини, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя пральна машина не запускається, коли я натискаю кнопку запуску, що я можу зробити? Підтверджено

У багатьох випадках дверцята пральної машини не закриваються належним чином. Відкрийте і закрийте двері та спробуйте ще раз.

Це було корисно (22845) Читати далі

Моя пральна машина не зливається, що я можу зробити? Підтверджено

Основна причина, через яку пральна машина не зливається, полягає в тому, що вона забита насосом або зливним шлангом. Якщо ваша пральна машина має доступ до цих деталей, спробуйте усунути всі завали. Якщо це не вирішує проблему або якщо у вас немає доступу до цих деталей, зверніться до механіка або виробника.

Це було корисно (22287) Читати далі

У мою пральну машину не надходить вода, що робити? Підтверджено

Перевірте, чи відкритий впускний отвір води і чи немає жодних перегинів у шлангу впускного отвору. Якщо це не вирішить проблему, зверніться до виробника.

Це було корисно (8756) Читати далі

Дверцята моєї пральної машини не відчиняються, що я можу зробити? Підтверджено

Причин може бути кілька. Найпоширенішою причиною є засмічення фільтра. Відключіть прилад від електромережі та перевірте фільтр. Усуньте всі завали, якщо це необхідно. Розташування фільтра залежить від моделі. Також можливо, що є спеціальний важіль для відкривання дверей. Якщо ці варіанти не допомагають, останнім варіантом є вимкнення приладу на 30-60 хвилин та спробу відкрити дверцята після цього. Якщо це не допомогло, зверніться до виробника або до механіка.

Це було корисно (7216) Читати далі

Моя пральна машина видає багато шуму та/або голосно вібрує, що я можу з цим зробити? Підтверджено

Можливо, пральну машину не вирівняли. Ви можете зробити це, відрегулювавши ніжки задля отримання ідеальної рівної поверхні. Проблема також може бути викликана загрузкою великої кількості одягу в машину. Якщо це не є причиною вашої проблеми, вам слід звернутися до виробника.

Це було корисно (6258) Читати далі

В якому відділенні повинен знаходитися миючий засіб? Підтверджено

Більшість пральних машин мають 3 відділення для миючих засобів. Ці відсіки часто позначаються знаками I, II та *, щоб показати, куди йде миючий засіб. Відсік I використовується для циклу попереднього прання, II - для основного циклу прання, а * - для пом’якшення тканини. Відділення II використовується найчастіше.

Це було корисно (4255) Читати далі

Моя пральна машина пахне, що я можу з цим зробити? Підтверджено

Є пральні машини з функціями самоочищення. Якщо ці функції недоступні, можна додати 100 мл білого оцту або 100 г кристалів соди, і пральна машина має програму 90 90.

Це було корисно (3469) Читати далі

Чи можу я підключити пральну машину до системи гарячого водопостачання? Підтверджено

Хоча пральні машини, ймовірно, можуть використовувати воду до 65°C, більшість виробників це не рекомендує. Існують цикли миття, які спеціально використовують холодну воду. У цих випадках тепла вода може погіршити результати циклу прання. Крім того, багато пральних машин призначені для підключення до виходу холодної води.

Це було корисно (2798) Читати далі

На що слід звернути увагу при русі пральної машини? Підтверджено

Під час переміщення пральної машини слід закріпити барабан. Ви можете використовувати транспортувальний болт, який постачається з кожною пральною машиною і запобіжить переміщенню барабана всередині машини. Також потрібно злити всю воду.

Це було корисно (1357) Читати далі

Чи можу я підключити пральну машину до подовжувача? Підтверджено

Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад пральну машину, не можна підключати до всіх подовжувачів. Подивіться, яке споживання енергії пральної машини вказано у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (1073) Читати далі

Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено

Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (1073) Читати далі

Чи можу я скласти свою сушарку та пральну машину? Підтверджено

Взагалі можна сушити сушильну машину та пральну машину безпосередньо один на одного. Це працює лише з моделями з фронтальним завантаженням. Однак для цього бажано використовувати відповідний аксесуар. Це запобіжить вібрації та падіння машин, а також запобіжить пошкодженню нижньої машини.

Це було корисно (1072) Читати далі