Посібник Samsung MX-T50 Динамік

Потрібен посібник для вашого Samsung MX-T50 Динамік? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF українською мовою. Наразі цей продукт має 5 поширених запитання, 0 коментарів і 0 голосів. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

Loading…

MX-T50
ПОЛНОЕ
РУКОВОДСТВО





Завантажити посібник українською мовою (PDF, 7.80 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Loading…

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Samsung MX-T50 Динамік, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Ви задоволені Samsung MX-T50 Динамік?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Тут ви можете поділитися своєю думкою про Samsung MX-T50 Динамік. Якщо у вас є питання, спочатку уважно прочитайте інструкцію. Запит на інструкцію можна зробити за допомогою нашої контактної форми.

Детальніше про цей посібник

Ми розуміємо, що добре мати паперовий посібник для вашого Samsung MX-T50 Динамік. Ви завжди можете завантажити посібник з нашого сайту та роздрукувати самостійно. Якщо ви бажаєте отримати оригінальний посібник, радимо зв’язатися з Samsung. Вони можуть надати оригінальний посібник. Шукаєте інструкцію до свого Samsung MX-T50 Динамік іншою мовою? Виберіть потрібну мову на нашій домашній сторінці та знайдіть номер моделі, щоб дізнатися, чи є вона у нас.

Технічні характеристики

Бренд Samsung
Модель MX-T50
Категорія Динаміки
Тип файлу PDF
Розмір файлу 7.80 MB

Усі посібники для Samsung Динаміки
Більше посібників для Динаміки

Часті запитання про Samsung MX-T50 Динамік

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я хочу підключити динамік до телевізора за допомогою HDMI, який порт слід використовувати? Підтверджено

Вам потрібно використовувати порт HDMI-ARC, спеціально призначений для підключення аудіообладнання.

Це було корисно (1377) Читати далі

Що говорять частоти про мій динамік? Підтверджено

Він вказує діапазон частот, які може виробляти динамік. Більший діапазон частот забезпечить більшу різницю в звуці, а звук вищої якості.

Це було корисно (747) Читати далі

Коли моя музика занадто гучна? Підтверджено

Звуки понад 80 децибел (дБ) можуть пошкодити слух. Звуки понад 120 дБ негайно пошкоджують слух. Тяжкість пошкодження залежить від того, як часто і як довго звук присутній.

Це було корисно (437) Читати далі

Чи працює Bluetooth через стіни та стелі? Підтверджено

Сигнал Bluetooth буде працювати через стіни та стелю, якщо вони не виготовлені з металу. Залежно від товщини та матеріалу стіни сигнал може втратити свою силу.

Це було корисно (200) Читати далі

До якого рівня шуму це безпечно для дітей? Підтверджено

У дітей слух пошкоджується швидше, ніж у дорослих. Тому важливо ніколи не піддавати дітей шуму, що перевищує 85 дБ. У разі навушників існують спеціальні моделі для дітей. У випадку колонок або інших ситуацій ви повинні бути пильними, шум не перевищує цього рівня.

Це було корисно (181) Читати далі
Посібник Samsung MX-T50 Динамік

Супутні товари

Пов'язані категорії