Посібники для Перфоратори

Нижче ви можете знайти всі бренди Перфоратори, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У чому різниця між ударним свердлом та перфоратором? Підтверджено

Ударні свердла можна використовувати для свердління отворів у цеглі та стінах розчину. Для свердління отворів у бетонних стінах потрібен перфоратор.

Це було корисно (177) Читати далі

Що означає Джоуль (J) стосовно перфораторів? Підтверджено

Число Джоулів є показником енергії удару перфоратора. Для свердління звичайних отворів у бетоні достатньо перфоратора потужністю 2,2 Дж.

Це було корисно (112) Читати далі

Чи потрібно мені носити засоби захисту слуху під час використання дрилі? Підтверджено

Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає дриль, може відрізнятися залежно від марки та моделі, але тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (71) Читати далі

Чи можна зберігати електроінструменти в сараї чи гаражі? Підтверджено

Взагалі, зберігати електроінструмент можна в сараї або гаражі, навіть якщо він іноді там промерзає. Однак для довговічності електроінструменту краще зберігати його в сухому місці без значних перепадів температури. У сараї чи гаражі різниця температур може призвести до утворення конденсату, який може спричинити іржу. Крім того, інструменти, які працюють від акумуляторів, служать менше і не так добре заряджаються за дуже низьких температур. Щоб знати, як потрібно зберігати ваш електроінструмент, завжди уважно читайте посібник користувача.

Це було корисно (3) Читати далі