Посібник Bellavita SL8 A++ CE PAC MSC Сушарка

Потрібен посібник для вашого Bellavita SL8 A++ CE PAC MSC Сушарка? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 10.59 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Bellavita SL8 A++ CE PAC MSC Сушарка, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Bellavita?
Так Ні
0%
100%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чому барабан моєї сушарки більший, ніж у пральної машини, навіть якщо вони мають однаковий обсяг завантаження? Підтверджено
Щоб правильно висушити білизну, сушарка повинна мати повітря. Це вимагає місця, і тому барабан повинен бути більшим.

Це було корисно (2631)
У чому різниця між конденсаторною сушаркою та вентиляційною сушаркою? Підтверджено
У конденсаторній сушарці конденсована водяна пара зливається і збирається у внутрішній резервуар. У вентиляційній сушарці гаряче вологе повітря стікає через шланг, наприклад через вікно. Вентильована сушарка дешевша у використанні, ніж конденсаторна сушарка

Це було корисно (374)
Чи можу я скласти свою сушарку та пральну машину? Підтверджено
Взагалі можна сушити сушильну машину та пральну машину безпосередньо один на одного. Це працює лише з моделями з фронтальним завантаженням. Однак для цього бажано використовувати відповідний аксесуар. Це запобіжить вібрації та падіння машин, а також запобіжить пошкодженню нижньої машини.

Це було корисно (331)
Чи можу я підключити сушарку до подовжувача? Підтверджено
Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад сушарку, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке енергоспоживання сушарки вказано у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (210)
Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено
Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (89)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Bellavita.