Посібники для Сушарки

Нижче ви можете знайти всі бренди Сушарки, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чому барабан моєї сушарки більший, ніж у пральної машини, навіть якщо вони мають однаковий обсяг завантаження? Підтверджено

Щоб правильно висушити білизну, сушарка повинна мати повітря. Це вимагає місця, і тому барабан повинен бути більшим.

Це було корисно (2908) Читати далі

У чому різниця між конденсаторною сушаркою та вентиляційною сушаркою? Підтверджено

У конденсаторній сушарці конденсована водяна пара зливається і збирається у внутрішній резервуар. У вентиляційній сушарці гаряче вологе повітря стікає через шланг, наприклад через вікно. Вентильована сушарка дешевша у використанні, ніж конденсаторна сушарка

Це було корисно (781) Читати далі

Чи можу я скласти свою сушарку та пральну машину? Підтверджено

Взагалі можна сушити сушильну машину та пральну машину безпосередньо один на одного. Це працює лише з моделями з фронтальним завантаженням. Однак для цього бажано використовувати відповідний аксесуар. Це запобіжить вібрації та падіння машин, а також запобіжить пошкодженню нижньої машини.

Це було корисно (620) Читати далі

Чи можу я підключити сушарку до подовжувача? Підтверджено

Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад сушарку, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке енергоспоживання сушарки вказано у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (465) Читати далі

Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено

Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (458) Читати далі