Посібник - Hotpoint-Ariston TT 22M DR0 Тостер

Потрібен посібник для вашого Hotpoint-Ariston TT 22M DR0 Тостер? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.26 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Hotpoint-Ariston TT 22M DR0 Тостер, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Hotpoint-Ariston?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

На нагрівальному елементі є темні плями, це проблема? Підтверджено
Ні, це не впливає на здатність підсмажувати хліб і не означає пошкодження тостера.

Це було корисно (139)
Якщо я буду користуватися своїм тостером більше одного разу, хліб буде горіти швидше. Чому так? Підтверджено
Більшість тостерів працюють з нагрівальним елементом. Коли тостер використовується вперше, він потребує нагрівання від кімнатної температури. Коли безпосередньо після цього підсмажується більше хліба, нагрівальний елемент вже гарячий і хліб підсмажується швидше.

Це було корисно (13)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Hotpoint-Ariston.