Посібники для Бігові доріжки

Нижче ви можете знайти всі бренди Бігові доріжки, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Які м’язи тренуються при використанні бігової доріжки? Підтверджено

При правильному використанні бігової доріжки ви тренуєте м’язи спини, живота, сідниць та ніг.

Це було корисно (601) Читати далі

Пояс на моїй біговій доріжці зісковзує, що мені робити? Підтверджено

Якщо ремінь на біговій доріжці зісковзує, це може означати, що він надто ослаблений і його потрібно натягнути. Зверніться до інструкції до вашої конкретної бігової доріжки, щоб дізнатися, як натягнути ремінь на вашій моделі.

Це було корисно (6) Читати далі

Скільки фізичних вправ потрібно середньому дорослому? Підтверджено

Дорослій людині доцільно виконувати фізичні вправи середньої інтенсивності загалом не менше 2,5 годин на тиждень. В ідеалі це розподіляється на кілька днів.

Це було корисно (5) Читати далі

Який максимальний пульс під час тренування? Підтверджено

Загалом ви можете взяти частоту серцевих скорочень 220 і відняти свій вік. Отже, для людини у віці 48 років максимальна частота пульсу буде 220 мінус 48, що дорівнює 172. Якщо ви не впевнені у своєму особистому стані, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Це було корисно (2) Читати далі