Посібники для Велотренажери

Нижче ви можете знайти всі бренди Велотренажери, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Мій велотренажер видає тикаючий звук при крученні педалей, що я можу з цим зробити? Підтверджено

У більшості випадків звуки викликані педалями. Це можна вирішити, взявши їх і правильно змонтувавши знову. Також можливо, що всередині корпусу є вільний кабель, який контактує з рухомими частинами. Зніміть корпус і підключіть кабель у правильному місці або не торкайтесь рухомих частин.

Це було корисно (1069) Читати далі

Які м’язи тренуються при використанні велотренажера? Підтверджено

При правильному використанні велотренажера ви тренуєте м’язи живота, сідниць та ніг.

Це було корисно (670) Читати далі

Який максимальний пульс під час тренування? Підтверджено

Загалом ви можете взяти частоту серцевих скорочень 220 і відняти свій вік. Отже, для людини у віці 48 років максимальна частота пульсу буде 220 мінус 48, що дорівнює 172. Якщо ви не впевнені у своєму особистому стані, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Це було корисно (6) Читати далі

Скільки фізичних вправ потрібно середньому дорослому? Підтверджено

Дорослій людині доцільно виконувати фізичні вправи середньої інтенсивності загалом не менше 2,5 годин на тиждень. В ідеалі це розподіляється на кілька днів.

Це було корисно (4) Читати далі